Ціни на послуги по заміні ременя ГРМ:

Найменування послугиЦіна
Заміна ременя ГРМ Skodaвід 1200 грн
Заміна ременя ГРМ Toyotaвід 1500 грн
Заміна ременя ГРМ Mazdaвід 1500 грн
Заміна ременя ГРМ Nissanвід 2000 грн
Заміна ременя ГРМ VWвід 1200 грн
Заміна ременя ГРМ Hyundaiвід 1200 грн
Заміна ременя ГРМ Daewooвід 1000 грн
Заміна ременя ГРМ Chevroletвід 1000 грн
Заміна ременя ГРМ Mitsubishiвід 1200 грн
Заміна ременя ГРМ Audiвід 1500 грн
Заміна ременя ГРМ Renaultвід 1200 грн

Натисніть кнопку для додаткової інформації про ціни:

Як виконується заміна ременів ГРМ в Україні?

Відразу варто відзначити, що ГРМ призначений, щоб синхронізувати випуск за допомогою випускних клапанів в камеру згоряння палива і випуск газів через відповідні клапани. Ключовим синхронізуючим елементом в даній системі є саме ГРМ. З його допомогою передаються обертальні рухи від колінчастого на розподільний вал, який завдяки спеціальним механізмам відкривається і закривається в послідовності клапанами впускного і випускного характеру. Паливна суміш вибухає в камері згоряння і згорає тоді, коли клапани закриті, а поршень перебуває у ВМТ.

Заміна ременів ГРМ вважається популярною послугою в нашій країні. Замовляти її варто відразу після обриву ременя. Якщо він лопається, то колінвал і далі обертається, а розподільний вал при цьому не рухається. Виходить, деякі клапани знаходяться у відкритому або напіввідкритому доступі. Через те, що поршні рухаються вгору і вниз, то вони можуть зустрічатися з клапанами. В такому випадку виникають деякі наслідки. Йдеться про пробиття клапананів поршня, поломки штовхачів клапанів, а також несправності направляючих клапанів.

Заміна ременів ГРМ в Києві може коштувати від 1000 до 2000 гривень. На ціни впливає статус СТО та складність заміни деталі через її специфічні особливості в тому чи іншому автомобілі. Наприклад, якщо в машині є кондиціонер, АБС і так далі, то буде потрібно виконувати ряд додаткових заходів, щоб дістатися до газорозподільного компонента. Фахівцям знадобиться знімати трубки, насоси, натяжні ремені, а на це потрібно багато часу.

Виходить, замовити заміну ременів ГМР рекомендується відразу після поломки елемента. В іншому випадку можна зіткнутися з серйозними проблемами на дорозі. Краще не економити на якості роботи машини і проводити заміну не тільки ГРМ, а й всіх інших деталей, які приходять в непридатність й починають функціонувати таким чином, що їзда стає менш комфортною.

Заміна ременів ГРМ в Києві за низькими цінами

Якщо клієнта цікавить швидка заміна ременів ГРМ, то він може зв’язатися з співробітниками компанії ABC і проконсультуватися з ними щодо вартості послуги, її специфіки і так далі. Персонал робить акцент на наданні послуг найвищої якості, які спрямовані на те, щоб підтримувати працездатність стану машини протягом тривалого терміну. Тепер заміна ременів ГРМ в Україні за доступною ціною — це реальність. Клієнт точно виправдає свої очікування і надалі буде зв’язуватися з персоналом компанії ABC.