Ціни на послуги з відновлення геометрії кузова:

Найменування послугиЦіна, від
Відновлення геометричних параметрів кузова малої складності850 грн
Відновлення геометричних параметрів кузова середньої складності2700 грн
Відновлення геометричних параметрів кузова важкої складності5600 грн
Установка деталей по зазорам малої складності250 грн
Установка деталей по зазорам середньої складності650 грн
Перевірка геометрії кузова850 грн

Перевірте геометрію кузова заради власної безпеки!

Як правило, про порушення геометрії кузова водії починають підозрювати, коли з’являються явні ознаки. Перше — деталі ходової частини й шини зношуються нерівномірно, збільшується гальмівний шлях. Руйнуються кузовні деталі: рами, балки, лонжерони. При цьому автомобіль нестабільно поводиться на дорозі. Його «веде» на високих швидкостях. Водієві складно утримати прямолінійну траєкторію руху. Машина погано входить в повороти, а при виході з них — її заносить.

З цим краще не жартувати! Це питання безпеки водія, його пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Коли ви втрачаєте контроль над автомобілем, ймовірність потрапити в ДТП зростає в рази. Пам’ятайте про це!

Натисніть кнопку для додаткової інформації про ціни:

Чому порушується геометрія кузова?

Існує кілька причин, через які можуть зміщуватися контрольні точки.

  1. Найпоширеніша — аварії. Ступінь пошкодження кузова і його деталей залежить від сили удару та багатьох інших факторів. Однак навіть при самих незначних ДТП удар може спровокувати порушення геометричних параметрів.
  2. Неправильна експлуатація транспорту. Навіть звичайне потрапляння колеса в яму на високій швидкості або наїзд на бордюр можуть спровокувати зсув контрольних точок машини.
  3. Неякісно виконані роботи по відновленню кузова. З цим нерідко стикаються автолюбителі, які купують стару машину. Щоб цього не сталося, рекомендуємо перевіряти авто перед покупкою на спеціальному обладнанні.

Відновлення геометрії кузова в ABC Автосервісі

Перш, ніж приступити до ремонту, автомайстри проводять ретельну діагностику — звіряють параметри авто з заводськими. На цьому етапі визначається складність ушкоджень і вартість відновлювальних робіт.

Автомобіль заганяють на стапель — високоточне обладнання, щоб за допомогою вимірювальної лінійки визначити зміщення контрольних точок відразу в трьох вимірах. Ця технологія дозволяє максимально точно відновити геометричні параметри. Стапель розтягує кузов в три площини одночасно. Для такого ремонту використовується професійна гідравліка. Вона витягує пошкодження так, щоб їх не було видно.

Також на стапелі можна перевірити авто перед покупкою. Така діагностика покаже, чи була машина в ДТП і чи проводився ремонт кузова.

Цінова політика

Вартість послуги залежить від складності ушкоджень. Такий ремонт обійдеться власнику в суму від 800 гривень.

Ви можете бути впевнені, що послуга буде надана якісно. Наша автомайстерня дає гарантію на 6 місяців.

5 причин, щоб звернутися до фахівців ABC Автосервісу

  • Якість — відновленням геометрії кузова авто наше СТО займається вже більше 10-и років
  • Висококласні фахівці — в ABC автомайстерні працюють спеціалісти з досвідом роботи від 5-ти років, вони регулярно проходять курси підвищення кваліфікації
  • Точне відновлення — роботи виконуються на високоточному обладнанні — стапелі
  • Гарантія 6 місяців — як правило, після ремонту в нашому СТО, автомобілі служать довгі роки
  • Ви обслуговуєтеся у кращих — ABC Автосервіс є партнером ExxonMobil, ELIT partner, Bosch модуль, авторизованим партнером Kayaba сервіс і членом асоціації автосервісів України

Потрібно перевірити геометрію кузова?

Телефонуйте (097) 733-99-89, (073) 733-99-89, (050) 407-99-89, (044) 333-47-98 або надішліть заявку через форму зворотного зв’язку!