Ціни на відновлення деталей після корозії:

Найменування послугиЦіна, від
Нанесення антигравійної смуги на поріг автомобіля300 грн
Антикорозійна обробка днища автомобіля800 грн
Антикорозійна обробка ремонтних деталей80 грн
Днище автомобіля - ремонт наслідків корозії800 грн
Поріг лівий - ремонт наслідків корозії300 грн
Поріг правий - ремонт наслідків корозії300 грн
Арка заднього правого крила - ремонт наслідків корозії350 грн
Арка заднього колеса зовнішня права - ремонт наслідків корозії350 грн
Кришка багажника - ремонт наслідків корозії300 грн

А ви захистили свій автомобіль від корозії?

Одна маленька іржа може стати причиною великих проблем. На жаль, технології ще не настільки розвинулися, щоб повністю зупинити процес корозії. Як тільки автомобіль потрапляє в експлуатацію, метал починає руйнуватися. Вода, сіль, дрібні та великі камінці, ультрафіолет, пил, пісок і бруд — все це повільно «вбиває» кузов автомобіля. І чим довше машина знаходиться в експлуатації, тим ретельніше треба стежити за тим, щоб не з’явилася корозія. На щастя, ви можете вплинути на цей процес!

Натисніть кнопку для додаткової інформації про ціни:

Как защитить авто от коррозии?

По-перше, необхідно регулярно оглядати автомобіль на предмет появи іржі. Профілактичну діагностику лакофарбового покриття та деталей днища рекомендують проводити хоча б раз на рік, якщо машина вже кілька років перебуває в експлуатації.

По-друге, якщо під час діагностики помітили, що на певній деталі з’явилися сліди корозії, їх треба негайно усунути! Просто залити антикорром не вийде — маленька іржа, яка проникла в кузов хоча б на півміліметра, через кілька років може перетворитися в дірку. І тоді деталь необхідно міняти — ремонт вже не допоможе.

По-третє, після усунення слідів корозії, необхідно провести антикоррозійну обробку, щоб максимально захистити кузов авто від подальшого руйнування. Особливо це стосується колісних арок і днища — елементів, які частіше за інші контактують з водою та брудом.

Відновлення деталей після корозії в ABC Автосервісі

Професійні майстри ABC Автосервісу більш як 10 років займаються відновленням деталей автомобіля після корозії.

Ремонт починається з діагностики — кузов вашого автомобіля оглядають фахівці та визначають можливі методи відновлення. Якщо корозія сильно зруйнувала деталь, її рекомендується замінити на нову. Однак на початкових етапах іржу можна обробити локально й попередити подальше руйнування металу.

Відновлення однієї деталі автомобілі за технологією займає 4 дні.

Вартість послуги — від 300 гривень за 1 точку/місце. Якщо після ремонту деталь необхідно пофарбувати, це оплачується окремо. Погодьтеся, це дешевше, ніж встановити нову!

У ABC Автосервіс на послугу відновлення деталей після корозії діє гарантія — 12 місяців! Якщо за цей час в тому місці, де наші майстри проводили ремонт, з’являється іржа, то ми усуваємо її своїм коштом. Однак, такі випадки — велика рідкість. Після обслуговування у нас автомобілі їздять роками.

5 причин, чому вам варто довірити своє авто ABC Автосервісу

  1. Ви можете бути впевнені в якості робіт. Ми надаємо гарантію 12 місяців на послугу відновлення деталей після корозії. 10-річна практика показує, що автомобілі після обслуговування в нашій майстерні служать роками.
  2. З вами працюють висококласні фахівці. Мінімальний досвід роботи наших майстрів — 5 років. Не рідше, ніж раз у 2 роки, кожен співробітник ABC Автосервісу проходить курси підвищення кваліфікації.
  3. Ви отримуєте консультацію. Майстри оглядають кузов вашого авто і визначають відповідні методи ремонту. Ви вибираєте той, що підходить вам за фінансами, часом та іншими факторами.
  4. Ви можете замовити всі послуги в одному місці. ABC Автосервіс надає повний комплекс послуг з обслуговування і ремонту машин. Ми працюємо практично з усіма марками автомобілів.
  5. Ваше авто обслуговується у кращих майстрів. Ми є авторизованим партнером EXXON MOBIL автоцентр, партнером ELIT partner, Bosch модуль, Kayaba сервіс, членом асоціації автосервісів України.

Пам’ятайте! Вчасно зроблений ремонт запобігає заміні цілісної деталі кузова, наприклад, порогів, передніх і задніх крил, корпусів дверей та інших.

Щоб скористатися послугою відновлення деталей після корозії, зателефонуйте нам: (097) 733-99-89, (073) 733-99-89, (050) 407-99-89, (044) 333-47-98 або надішліть заявку через форму зворотного зв’язку!