Ціни на сезонне зберігання гуми:

Найменування послугиЦіна
Зберігання 4-х коліс (легкові авто) / сезон400 грн
Зберігання 4-х коліс з дисками (легкові авто) / сезон500 грн
Зберігання 4-х коліс (джип/мінівен) / сезон500 грн
Зберігання 4-х коліс з дисками (джип/мінівен) / сезон600 грн

Натисніть кнопку для додаткової інформації про ціни:

Ніде зберігати шини? Залиште їх в ABC Автосервісі!

Кожен сезон майже всі автовласники перевзувають свої машини — всесезонними шинами користуються невеликий відсоток водіїв. Поміняти «обувку» не проблема — в автосервісі це зроблять за годину без зайвого клопоту для вас. А ось зберігати багатьом ніде. Правда, навіть ті, хто знаходить місце для шин, часто зберігають їх в неприйнятних умовах.

Зазвичай, літня і зимова гума в міжсезоння зберігається в гаражі або на балконі. Чим ці місця погані?

 • По-перше, не всі автовласники знають, в якому стані треба зберігати шини, щоб вони не деформувалися;
 • По-друге, температуру і вологість, як в гаражі, так і на балконі, регулювати практично неможливо, а це сильно впливає на збереження гуми;
 • По-третє, сезонними шинами ви захаращуєте свої балкони та гаражі, вони заважають, доводиться постійно їх обходити;

При зберіганні в невідповідних умовах: постійне коливання температур і вологості повітря, попадання прямих сонячних променів — руйнується гумова суміш і деформується саме колесо. Як результат, майже нові шини приходять в непридатність.

Як цього уникнути?

Якщо ви все ж таки зважитеся зберігати шини в домашніх умовах, дотримуйтесь цих правил:

 • підготуйте гуму — очистіть від бруду й пилу, відзначте на кожній, з якого вона колеса;
 • не варто загортати її в поліетилен, через це утворюється конденсат, краще скласти в картонну тару з невеликими отворами;
 • шини без дисків зберігайте у вертикальному положенні й перевертайте раз у 2 тижні, змонтовані колеса підвісьте або складіть один на одного.

На жаль, на коливання температури та вологості повітря ви навряд чи зможете вплинути. А це важливо!

Ідеальним варіантом і для шин, і для автовласника буде зберігання сезонної гуми в автосервісі. По-перше, вона не буде займати місце в будинку або в гаражі. По-друге, автосервіс зберігає шини в спеціально обладнаному приміщенні у відповідних умовах.

Зберігання шин в ABC Автосервіс

ABC Автосервіс — єдиний пункт шиномонтажу в Києві на Троєщині, який приймає гуму на сезонне зберігання. Замовляючи цю послугу, ви отримуєте 10% знижку на шиномонтаж.

Сезонні шини клієнтів ABC Автосервісу зберігаються в сухому приміщенні на спеціальних конструкціях. Вони розроблені для тривалого зберігання гуми. Такий спосіб максимально запобігає деформації та іншим змінам, які призводять шини в непридатність.

Вартість цієї послуги — від 400 гривень за зберігання 4-х коліс в міжсезоння.

Залишаючи шини в нашій автомайстерні, ви отримуєте документи, які гарантують їх безпеку на весь період.

Чому вам варто звернутися в ABC автосервіс?

Маючи 15-річний досвід роботи на ринку ремонту й обслуговування автомобілів, ABC Автосервіс продовжує покращувати якість послуг і кваліфікацію персоналу. Ваші автомобілі обслуговують майстри з досвідом роботи мінімум 5 років. Кожні два роки всі співробітники проходять курси підвищення кваліфікації.

 • Ви працюєте з майстрами, перевіреними тисячами київських автовласників. За 15 років на ринку наше СТО завоювало довіру багатьох жителів столиці — 87% з них стали постійними клієнтами та рекомендують нас своїм друзям;
 • Ви можете вирішити всі питання в одному місці. Наше СТО надає повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування авто;
 • Ви отримуєте гарантію на всі види послуг;
 • Ви платите за якість. Ми працюємо за сучасними технологіями, використовуємо тільки якісні комплектуючі та витратні матеріали;
 • Ви обслуговуєтеся в престижному СТО. ABC Автосервіс є авторизованим партнером EXXON MOBIL автоцентр, партнером ELIT partner, Bosch модуль, Kayaba сервіс і членом асоціації автосервісів України.

Ніде зберігати сезонні шини? Ми вирішимо це питання!

Телефонуйте (097) 733-99-89, (073) 733-99-89, (050) 407-99-89, (044) 333-47-98, або надішліть заявку через форму зворотного зв’язку!