Ціни на рихтування пошкоджених деталей:

Найменування послугиЦіна, від
Двері задні ліві - ремонт250 грн
Двері задні праві - ремонт250 грн
Двері передня ліва - ремонт250 грн
Двері передні праві - ремонт250 грн
Боковина кузова права - ремонт300 грн
Кришка багажника - ремонт250 грн
Крило переднє ліве - ремонт200 грн
Крило переднє праве - ремонт200 грн
Боковина кузова ліва - ремонт250 грн

Рихтування пошкоджених деталей від професіоналів
Гарантія 12 місяців

Як би зразково ви не водили машину, від нещасних випадків на дорозі, на жаль, не застрахований ніхто. І тут неважливо, чи у вас дорога брендова іномарка, чи авто вітчизняного виробництва! Головне, щоб ви і ваші пасажири залишилися неушкодженими, а машину можна відремонтувати.

Часто після ДТП покупка нових деталей не потрібна. Якщо вони отримали не сильні пошкодження, їх можна рихтувати. Це буде економічно вигідніше для вас — нові деталі обійдуться в кілька разів дорожче ремонту.

Відновлення, виконане на професійному обладнанні і за сучасними технологіями, дозволяє повернути автомобілю первинний вигляд.

Натисніть кнопку для додаткової інформації про ціни:

Де краще рихтувати пошкоджені деталі?

Зверніться до кваліфікованих професіоналів, якщо хочете бути впевненими в якості цієї послуги. Для рихтування деталей необхідні спеціальні інструменти та обладнання: стенд для правки кузовів, вимірювальні системи, споттер для контактно-точкового зварювання та інші.

Сучасне обладнання і технології, помножені на майстерність фахівця, дозволять повернути первісний вигляд вашого авто! Ніхто й не здогадається, що машина була в ДТП.

Однак, вибираючи відповідний автосервіс, зверніть увагу, з якими марками авто він працює. І чи є в цьому списку ваша. Який досвід роботи у фахівців, а також дізнайтеся, чи дає СТО гарантію.

Гарантія

На послугу рихтування пошкоджених деталей ми надаємо гарантію 12 місяців. Якщо настає гарантійний випадок, ми усуваємо недоліки власним коштом.

Однак такі ситуації — виняток. Автомобілі після ремонту в ABC Автосервіс, як правило, служать своїм власникам довгі роки!

Ціна

Вартість рихтування пошкодженої деталі авто — від 150 гривень за точку/місце. Ціна залежить від ступеня пошкодження і площі поверхні, яка підлягає рихтуванню. Остаточно вартість можна визначити після огляду автомобіля фахівцем.

Додатково оплачується фарбування ремонтної деталі, якщо в цьому є необхідність.

ABC Автосервіс обслуговує практично всі марки авто!

Більше 10-и років наші фахівці займаються рихтуванням пошкоджених деталей кузова. Локальний ремонт в середньому займає від 1 до 12 годин — в залежності від розміру деталі та ступеня пошкодження.

Рихтування відбувається у кілька етапів:

 1. Майстри знімають деталь, яка підлягає ремонту, і готують поверхню до відновлення.
 2. Рихтування — витяжка деталі (відновлення геометрії) для приведення її в первинний вигляд.
 3. Зачистка поверхні.
 4. Лудіння або розкриття деталі кислотним компонентним ґрунтом.

Якщо деталь потрібно пофарбувати, немає потреби шукати інших фахівців. ABC Автосервіс надає повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування авто.

Чому рихтувати деталі краще в ABC автосервісі?

 • 87% наших клієнтів рекомендують ABC Автосервіс своїм друзям як надійну майстерню;
 • За 10 років роботи на ринку ми вивчили всі технології ремонту та орієнтуємося в якісних комплектуючих;
 • На послугу рихтування деталей надається гарантія 12 місяців;
 • У ABC Автосервісі працюють майстри з досвідом роботи мінімум 5 років. Не рідше, ніж раз в 2 роки вони проходять курси підвищення кваліфікації, щоб бути в курсі всіх новинок та технологій;
 • Ми надаємо повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування авто. Ви можете скористатися кількома послугами в одному місці;
 • ABC Автосервіс працює практично з усіма марками автомобілів;
 • Ваша машина обслуговується у кращих майстрів;
 • Ми є авторизованим партнером EXXON MOBIL автоцентр, партнером ELIT partner, Bosch модуль, Kayaba сервіс, членом асоціації автосервісів України.

Потрібно відновити автомобіль після ДТП?

Телефонуйте за номером (097) 733-99-89, (073) 733-99-89, (050) 407-99-89, (044) 333-47-98 або надішліть заявку через форму зворотного зв’язку!