Ремонт турбін в Києві

АВС Автосервіс пропонує комплекс послуг з якісного ремонту та заміни турбін у Києві

Ми виконуємо точну діагностику та ремонт турбокомпресорів усіх виробників. Регулярна перевірка фізичної зношеності та стану турбіни вашого автомобіля в автосервісі дозволяє уникнути серйозного та більш дорогого ремонту. Неправильна діагностика або самостійні спроби налагодити турбіну можуть призвести до пошкодження двигуна. Тому ми рекомендуємо звернутися до професіоналів АВС Автосервіс в Києві.

Гарантія на ремонт турбокомпресора від ABC Автосервіс: 36 місяців

Звертаючись в наш автосервіс, ви отримаєте точну діагностику та швидке усунення несправності турбіни. Ми працюємо з перевіреними постачальниками й маємо всі необхідні витратні матеріали та запчастини для ремонту турбокомпресорів.

Ознаки та причини несправності турбіни

Несправність турбіни можна виявити за наступними зовнішніми ознаками:

 1. При розгоні автомобіля з вихлопу з’являється синій дим. Після розгону дим зникає. Причина: Масло потрапляє в циліндр двигуна і згорає, значить в турбіні є витік.
 2. Поява вихлопу чорного кольору. Причина: Нагнітаючі магістралі і/або інтеркулер пропускають повітря, з цієї причини виникає згоряння збагаченої суміші. Це ознака несправності системи управління турбіни.
 3. Вихлоп мутно-білого кольору. Причина: Вірна ознака забруднення маслопроводу турбіни. Необхідна чистка.
 4. Значно зросли витрати мастила, при цьому на самій турбіні або стиках патрубків видніються жирні сліди. Причина: Забруднення у зливному мастилопроводі або повітряному каналі. Ще одна можлива причина — закоксованность корпусу осі турбіни.
 5. Автомобіль став гірше розганятися. Причина: Несправності або пошкодження в системі управління турбокомпресора, внаслідок чого порушене постачання повітря у двигун.
 6. Наявність шуму та свисту в працюючому моторі. Причина: На виході компресора й двигуна є витік повітря.
 7. Турбокомпресор скрипить під час роботи. Причина: Наявність деформації або тріщин у корпусі турбіни, при роботі ТРК лопаті торкаються тріщин і викликають скрип, існує значний ризик подальшої поломки турбіни.

Що входить в ремонт турбін

Майстри АВС Автосервіс виконують ремонт турбокомпресорів будь-якої складності. Залежно від серйозності поломки, ми можемо виконати як базовий ремонт, так і капітальний або ремонт середнього рівня складності.

Найчастіше, якщо власник авто приділяє достатньо уваги перевірці фізичного стану турбокомпресора, може знадобитися лише базовий ремонт.

Такий комплекс послуг включає:

 • Розбір і діагностику турбокомпресора.
 • Промивання картриджів.
 • Відновлення корпусу турбіни.
 • Балансування вала.
 • Заміну несправних деталей на нові оригінальні запчастини.
 • Перевірку турбіни на герметичність і наявність течі.
 • Ретельне балансування турбіни перед монтажем.

Щоб отримати якісний ремонт турбіни в Києві за доступними цінами, запишіться на діагностику в ABC Автосервіс: (097) 733-99-89, (073) 733-99-89, (050) 407-99-89, (044) 333- 47-98 або залиште онлайн-заявку на сайті.