Ціни на послуги з ремонту стартерів і генераторів

Діагностика ланцюга стартеравід 56 грн
Відновлення електроланцюга стартеравід 43 грн
Відновлення ланцюга зарядки генераторавід 255 грн
Генератор - замінавід 356 грн
Генератор - перевірка зарядкивід 120 грн
Стартер - замінавід 190 грн
Профілактика ланцюга стартеравід 85 грн
Профілактика клеми стартеравід 85 грн
Клема стартера - замінавід 85  грн
Генератор - с/увід 356 грн
Генератор - ремонтвід 1500 грн
Стартер - ремонтвід 1500 грн

Натисніть кнопку для додаткової інформації про ціни:

У ABC Автосервісі кваліфіковані співробітники швидко і відмінно зроблять ремонт стартерів і генераторів, та усунуть будь-які неполадки. Досвідчені майстри оцінять стан акумуляторної батареї, стан натягу ременя генератора й надійність його закріплення, перевірять відсутність підтікань та дадуть консультацію щодо стану двигуна.

Швидкий ремонт стартерів і генераторів

Технічна діагностика автомобіля необхідна, якщо:

 1. Стартер перестав крутити двигун;
 2. Не обертається колінчастий вал під час роботи;
 3. Чутні сторонні звуки (скрип, стук);
 4. Акумулятор швидко розряджається;
 5. Світло фар стало більш тьмяним.

Ви помітили подібні ознаки несправності? Не поспішайте засмучуватися і не зволікайте — ремонт стартерів і генераторів в Києві в ABC Автосервісі проводиться в сучасно обладнаній майстерні спеціалистами з багаторічним досвідом роботи.

Якщо Ваш автомобіль не працює, то швидше за все проблема криється в пусковий системі — в стартері. В першу чергу наші майстри обстежать Ваш автомобіль і виявлять причину несправності. Відповідно до Ваших побажань, ми можемо надати наступні послуги:

 • Діагностика та відновлення ланцюга стартера;
 • Заміна стартера;
 • Профілактика ланцюга стартера;
 • Профілактика і заміна клеми стартера;

Непрацюючий генератор — одна з найнеприємніших проблем серед автолюбителів. Це складний механізм, тому краще відразу відмовитися від спроб самостійно усунути несправності й відразу звернутися в автосервіс. Наші фахівці допоможуть підібрати новий генератор на іномарку або для вітчизняного автомобіля:

 • Діагностика та ремонт;
 • Відновлення ланцюга зарядки;
 • Перевірка і заміна зарядки генератора;

Як замовити ремонт і заміну стартерів або генераторів?

Ремонт стартерів та генераторів в Україні можна замовити й оформити в ABC автосервісі, за адресою вул. Радунська 3 (мкр. «Троєщина»). Вся діагностика, профілактика і заміна буде проведена кращими фахівцями. Марка машини не має значення — за допомогою сучасного діагностичного обладнання наші компетентні майстри усунуть будь-які поломки стартерів та генераторів. Уточнити інформацію можна, зв’язавшись онлайн з нашим менеджером або за номером телефону.

Тепер Вам не потрібно витрачати час в очікуванні доставки необхідних деталей і на самостійний ремонт. Довірте цю справу професіоналам ABC Автосервісу, і Ваша машина знову буде на ходу!