Ціни на ремонт пластикових деталей:

Найменування послугиЦіна
Сварка пластикавід 25 грн/см
Нарощування пластикавід 150 грн
Ремонт кріплень бампера, накладоквід 150 грн
Ремонт корпусу дзеркала заднього видувід 150 грн
Ремонт накладки порогавід 250 грн
Ремонт бамперавід 150 грн

Ремонт пластикових деталей авто
Консультація — безкоштовно!

Кожному власнику машини важливо, щоб всі її деталі були справними. І справа не тільки в зовнішньому вигляді. Наприклад, пошкоджений пластиковий бампер іноді заважає руху автомобіля. Замінити його на новий — дорого! А ось відремонтувати — в кілька разів дешевше!

Сучасні методи й технології дозволяють не тільки повернути первісний вигляд деталей, але і посилити міцність, щоб зробити їх більш стійкими і запобігти виникненню нових пошкоджень.

Натисніть кнопку для додаткової інформації про ціни:

Чому ремонтувати вигідніше, ніж міняти?

 1. Ви економите час. Незначні пошкодження можна усунути лише за кілька годин.
 2. Ви зберігаєте гроші. Після діагностики майстер підбере найкращий метод ремонту за співвідношенням ціни та якості. І це обійдеться набагато дешевше, ніж покупка нових запчастин.
 3. Локальний ремонт. Фахівці працюють лише з пошкодженою областю: виправляють вм’ятини, зварюють тріщини, ремонтують подряпини.
 4. Зовнішній вигляд. Сучасні технології дозволяють повернути первісний вигляд деталі та підібрати точний колір для її фарбування.

ABC Автосервіс надає гарантію

Фахівці нашої автомайстерні більше 10-и років працюють з пластиковими деталями. Для їх відновлення використовується зварювання і спеціальні матеріали, що склеюють. Кожні два роки всі майстри проходять курси підвищення кваліфікації, щоб вивчати новинки ринку.

У ABC Автосервісі

 • відновлюють відсутні пластикові фрагменти
 • виконують косметичний ремонт подряпин
 • виправляють вм’ятини
 • зварюють тріщини

Крім цього, ми виконуємо посилення кріплення протитуманних фар і бамперів. За допомогою зварювання встановлюється спеціальна сітка зі сталі або алюмінію, яка надає стійкості до вібрації, коливань температур, навантажень при ударах і зіткненнях. А це здатне продовжити життя вашого авто і вберегти його деталі від пошкоджень!

На послугу ремонту пластикових деталей ABC Автосервіс надає гарантію — 12 місяців. Якщо настає гарантійний випадок, ми виправляємо все своїм коштом. Однак, як правило, автомобілі після обслуговування і ремонту в нашому СТО служать своїм власникам довгі роки.

Консультація — безкоштовно!

Вартість ремонту пластикових деталей в ABC автосервісі — від 300 гривень. Сума вартості залежить від обсягу роботи. Точну вартість майстер зможе назвати після діагностики.

Консультація фахівця в ABC автосервісі безкоштовна. Крім ціни, майстер підкаже, яка технологія ремонту підійде конкретно у вашому випадку, і чи є спосіб знизити вартість.

Термін ремонту пластикової деталі: від 1 години до 1 дня (залежить від ступеня пошкодження). Точний строк, який знадобиться для відновлення, майстер назве після діагностики.

Чому вам варто звернутися в ABC Автосервіс?

 • Наші фахівці ремонтують автопластик більш як 10 років.
 • Мінімальний досвід роботи майстрів в нашому СТО — 5 років. Кожні два роки співробітники проходять курси підвищення кваліфікації, щоб бути в курсі всіх новинок і технологій.
 • Консультація фахівця з ремонту пластикових деталей — безкоштовно!
 • На послугу ремонту автопластику ви отримуєте гарантію 12 місяців.
 • За 15 років роботи ABC Автосервіс завоював довіру багатьох жителів столиці, 87% з них – постійні клієнти та рекомендують нашу автомайстерню своїм друзям.
 • У нас ви можете скористатися всіма послугами, пов’язаними з ремонтом і обслуговуванням автомобілів.
 • Ми є авторизованим партнером ExxonMobil, партнером ELIT partner, Bosch модуль, авторизованим партнером Kayaba сервіс і членом асоціації автосервісів України.

Потрібно відремонтувати пластикову деталь?

Телефонуйте (097) 733-99-89, (073) 733-99-89, (050) 407-99-89, (044) 333-47-98, або надішліть заявку через форму зворотного зв’язку!