Ціни на послуги полірування

Полірування60 грн

Натисніть кнопку для додаткової інформації про ціни:

При щоденній експлуатації транспортного засобу його кузов постійно піддається впливу несприятливих наслідків. Реагенти, кислоти, інші агресивні речовини поступово залишають наліт на кузові. Покриття починає тьмяніти, покриватися тріщинами. Тільки полірування машини може уповільнити деструктивні процеси.

Якісне та швидке полірування авто в Києві

Подібну обробку потрібно проводити хоча б раз на рік. Це дозволить захистити покриття, позбавити його від мікротріщин. Завдяки цій процедурі воно прослужить набагато довше.

Завдяки подібній процедурі кузов буде мати приємний блиск, вихідний колір відновиться, вади зникнуть. Обробка залежить від характеру наявних пошкоджень. Легке полірування здійснюють перед продажем, щоб покриття виглядало естетично. Більш глибоке дає можливість позбутися дефектів. Дзеркальне полірування передбачає видалення заводської шагрені, покриття кузова нанокерамікою. Це дозволяє максимально захистити лакофарбовий шар.

Яким чином проводиться полірування машини в Україні?

Вирішивши замовити полірування авто, ви вчините абсолютно правильно. Вона проводиться тільки поетапно. Спочатку з кузова видалять забруднення: гудрон, бітум, пил, бруд і т.д. Після цього на нього нанесуть грубозернисту поліроль. Іноді потрібно два шари даного покриття. На наступному етапі використовують середньозернистий склад для обробки поверхні, в кінці на кузов наносять пасту, що надає блиск і захищає від несприятливих впливів.

Рекомендовано проводити дану процедуру в кінці осені та після холодного періоду. Перед морозами вона дозволить знизити згубний вплив на фарбу агресивних реагентів. У літній період обробка даного роду дає можливість зменшити дію ультрафіолету.

Абразивна передбачає вплив на кузов полірувального абразивного обладнання. Воно знімає частину вихідного покриття з поверхні, а захисна процедура дозволяє створити ще один шар. Він володіє грязе- та вологовідштовхувальними властивостями, рятує від передчасного зносу й впливу УФ-променів.

Захисні засоби, що мають у своєму складі епоксиди, також відмінно захищають від вологи. Наші фахівці оглянуть ваш транспортний засіб і порекомендують вам найбільш відповідний склад.

Автополіролі зазвичай містять віск. Він оберігає від вологи. Спеціальні полімери ефективно захищають від сильних перепадів температури.