Фарбування виробів з ПВХ-пластику

Ціна на фарбування виробів з ПВХ-пластику визначається майстром безпосередньо при огляді виробу.

Натисніть кнопку для додаткової інформації про ціни:

Компанія ABC в Києві пропонує послуги фарбування виробів з ПВХ-пластику в автомобілі. З часом не тільки кузовні деталі, але й внутрішні елементи салону, такі як торпеди, дверні карти та консолі втрачають свій первозданний зовнішній вигляд. Щоб деталі з ПВХ завжди виглядали як нові, необхідно своєчасно проводити їх фарбування спеціальними матеріалами. У нашому арсеналі — найкраща аерозольна фарба та найякісніші сорти ґрунтовки, які надають деталям вашого автомобіля елегантний зовнішній вигляд. Роботи проводяться із застосуванням якісних інструментів, що забезпечують безпеку при вилученні та встановленні деталей.

Процедура фарбування деталей з ПВХ-пластику

Фарбування пластику на авто передбачає роботу в кілька етапів:

1) Демонтаж елементів, що підлягають фарбуванню;
2) Підготовка поверхні деталей;
3) Нанесення ґрунтовки;
4) Безпосередньо фарбування;

На першому етапі за допомогою штиря-знімача та інших інструментів витягуються всі деталі, що вимагають фарбування. Після демонтажу усі деталі укладаються на м’яку, неабразивну поверхню. Як правило, це лист ДСП або шматок картону. Перед фарбуванням поверхня пластикових деталей обробляється наждачним папером, всі дефекти й подряпини підлягають ретельній шліфовці. Великі тріщини обробляються густим герметиком. Після шліфування поверхня виробів знежирюється антисиліконом, щоб пластик добре зчепився з новою фарбою.

Під фарбування наноситься 3 тонких шари ґрунтовки, після висихання наноситься фарба з балончика. Як тільки шар фарби висихає, на поверхню деталей наноситься фінальний шар лаку. Щоб покриття виглядало блискучим, його додатково полірують восковою пастою. Після закінчення фарбування деталі монтуються в салон автомобіля, і ви можете знову насолоджуватися елегантним виглядом вашого салону.

Замовити фарбування деталей з ПВХ в Україні

Якщо ви хочете замовити фарбування ПВХ-пластику на машині у нас, звертайтесь за телефоном або через форму зворотного зв’язку. У нас працюють досвідчені і кваліфіковані фахівці, які грамотно проведуть процедуру фарбування: підготують поверхню, забезпечать необхідне приміщення і умови. Вартість послуг буде залежати від кількості деталей і вибору лакофарбових матеріалів. Замовляйте фарбування ПВХ-деталей у нас, і ваш салон ще довго буде радувати своїм яскравим і елегантним зовнішнім виглядом автовласника і його пасажирів!