Ціни на фарбування деталей автомобіля:

Найменування послугиЦіна, від
Бампер задній - фарбування1800 грн
Бампер передній - фарбування2000 грн
Двері задка - фарбування2500 грн
Двері задні ліві1800 грн
Двері задні праві1800 грн
Двері передні ліві2000 грн
Двері передні праві2000 грн
Боковина ліва2700 грн
Боковина права2700 грн
Фарбування крила переднього лівого1800 грн
Фарбування капота2700 грн
Фарбування крила переднього правого1800 грн
Фарбування дзеркала лівого зовнішнього600 грн
Фарбування дзеркала правого зовнішнього600 грн
Фарбування кришки багажника2000 грн

Фарбування деталей автомобіля з гарантією 36 місяців

Як би акуратно ви не водили машину, ніхто не застрахований від нещасних випадків. Подряпини, сліди від вм’ятин — будь-яке пошкодження емалі необхідно фарбувати.

По-перше, це естетичний вигляд вашого авто. Пошкодження, навіть якщо це дрібні подряпини, зовсім не прикрашають вашу дорогу іномарку або брендовий автомобіль.

По-друге, локальне фарбування місця пошкодження — це ще й питання довговічності. На місці подряпини з часом утворюється іржа, метал руйнується. Якщо цей процес затягнеться до стану, коли деталь неможливо відновити, її доведеться міняти. А це обійдеться дорожче, ніж фарбування!

Натисніть кнопку для додаткової інформації про ціни:

Чому варто фарбувати авто тільки в спеціалізованих СТО?

Від того, наскільки якісно буде виконано фарбування, залежить його довговічність. Якщо не дотримуватися технології, метал може руйнуватися навіть під шаром фарби. Саме тому рекомендується замовляти цю послугу в спеціалізованих майстернях, де є спеціальне обладнання та досвідчені майстри.

У ABC Автосервісі виконують фарбування в кілька етапів:

 1. Деталі, які підлягають ремонту, знімаються і готуються для подальшої шпаклівки. Потім місце пошкодження (або вся деталь) шпаклюється (при необхідності, в кілька шарів) і сохне мінімум 30 хвилин.
 2. Коли шпаклівка повністю висохне, деталь готується до ґрунтовки. Далі на неї наносять ґрунт (якщо потрібно — в кілька шарів) і дають повністю висохнути. Як правило, процес застигання займає від 6 годин.
 3. Після повного висихання, деталь знежирюється. І тільки після цього наноситься фарба.
  Коли вона висохне (мінімум 20 хвилин), наноситься лак. Потім йому дають висохнути: 40 хвилин в камері, потім протягом 4-х годин відбувається первинна кристалізація і повна — через 10 днів.

Технологія фарбування ремонтної деталі займає 3 дні. Нова оригінальна деталь фарбується без попередньої підготовки і може бути готова через добу.

У ABC Автосервісі дають гарантію

Фарбуванням автомобіля займаються відразу три фахівці. Кожен відповідає за свою частину роботи. Один майстер знімає деталь, другий — готує її до фарбування, третій — фарбує. Такий розподіл обов’язків гарантує, що технологія фарбування буде витримана.

На дану послугу ABC Автосервіс дає гарантію 36 місяців. Якщо фарба злізе, СТО виправить це своїм коштом. Однак, як правило, деталі після ремонту в нашій майстерні служать роками!

Ціна

Вартість часткового фарбування автомобіля залежить від розміру самої деталі. В середньому — від 2500 гривень. З детальним прайсом ви можете ознайомитися нижче.

Чому кияни фарбують автомобілі в ABC Автосервісі?

 • Наша майстерня займається фарбуванням авто більш як 10 років
 • Деталі вашої машини ремонтують три фахівці — кожен відповідає за свій етап роботи
 • Ваше авто обслуговують майстри з досвідом роботи від 5 років і більше
 • Фахівці ABC Автосервісу регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, вивчають нові технології ремонту, орієнтуються в якісних комплектуючих
 • На послуги фарбування авто ми даємо гарантію 36 місяців
 • За 15 років на ринку ABC Автосервіс завоював довіру киян, 87% наших клієнтів рекомендують нас своїм друзям
 • Також ABC Автосервіс є авторизованим партнером EXXON MOBIL автоцентр, партнером ELIT partner, Bosch модуль, Kayaba сервіс і членом асоціації автосервісів України

Не чекайте, поки пошкоджена деталь почне руйнуватися, подбайте про неї вчасно!

Щоб записатися на фарбування авто в зручний для вас час, зателефонуйте нам: (097) 733-99-89, (073) 733-99-89, (050) 407-99-89, (044) 333-47-98, або надішліть заявку через форму зворотного зв’язку!

Навіть за умови обережної і дбайливої їзди на кузові авто можуть з’явитися різні пошкодження. Щоб їх ліквідувати, потрібно звернутися саме в наше СТО, де з подібними вадами справляються швидко.

Якщо потрібна швидке фарбування деталей автомобіля, наші професіонали будуть працювати злагоджено і чітко. При роботі з бампером вони неодмінно додають пластифікатор. Це дає можливість створити шар, найбільш стійкий до механічних пошкоджень. Виявити місце реставрації буде неможливо, ніхто навіть не запідозрить, що на кузові колись були вади.

Оперативне фарбування деталей автомобіля в Києві

У нашому сервісі вам неодмінно допоможуть. Наші професіонали мають величезний досвід роботи, тому проводять ремонт бездоганно. Сучасні прилади для діагностики дозволяють нам вирішити будь-які проблеми, навіть найскладніші, без зайвих зусиль.

Якщо ви прийняли рішення найближчим часом замовити фарбування деталей автомобіля у нас, ви не розчаруєтеся. Якщо необхідно замаскувати лише незначні подряпини та відколи, ми будемо використовувати систему з короткими інтервалами сушки. Вона дозволить зробити ремонт в стислі терміни. Реставрація обійдеться вам не дуже дорого.

Яким чином відбувається сучасне фарбування деталей автомобіля в Україні?

При виконанні фарбування ми гарантуємо 100% відповідність відтінку. Відомо, що найбільші труднощі виникають з підбором сріблястої або білої фарби, але й тут наші професіонали справляться зі своїм завданням максимально оперативно. При ремонті ми використовуємо матеріали кращих виробників, а його вартість все одно залишається прийнятною. У нашій компанії фарбування деталей автомобіля проводиться швидко. Не затягуйте з візитом, оскільки незахищений метал руйнується в короткий термін руйнується.

Місця пошкодження перед фарбуванням ретельно зачищають, шпаклюють, після чого наносять шар фарби. Через короткий час ви зможете виїхати з сервісу на своєму оновленому автомобілі.

Ми надаємо тривалий гарантійний термін на всі виконані майстрами роботи. Він становить 36 місяців. Як бачите, ми серйозно ставимося до справи і впевнені в тому, що ремонт, здійснений в сервісі, завжди проводиться бездоганно.

Якщо ви бажаєте продати свою машину, вам вдасться приховати факт реставрації кузова, оскільки втручання буде абсолютно непомітним. Це означає, що ви зумієте сміливо збільшити вартість свого авто. Отримавши на руки значну суму, ви незабаром придбаєте новий транспортний засіб.