Фарбування пластику авто, вікон, дверей та меблів у Києві

Пластикові елементи автомобілів та об’єктів інтер’єру з часом зношуються та втрачають привабливий вигляд

Даний процес є неминучим, оскільки такі предмети інтер’єру як вікна, двері, меблі й т.п. постійно експлуатуються, піддаються дії ультрафіолету, тактильним контактам та механічному впливу. Те ж саме стосується і пластику авто, частою проблемою якого є поява подряпин та відколів, які значно погіршують зовнішній вигляд. Заміна пластикових елементів може коштувати надто дорого й не виключає можливості повторної появи зовнішніх дефектів. Тому ми пропонуємо більш доступний та ефективний спосіб відновлення привабливості зношених частин — фарбування пластику.

Ми пропонуємо

ABC Автосервіс пропонує комплексні послуги з відновлення привабливості, реставрації та фарбування пластикових панелей, запчастин, елементів салону авто, а також предметів інтер’єру та екстер’єру (вікон, дверей, пластикових труб, меблів тощо).

Наші фахівці мають величезний досвід роботи у сфері фарбування пластикових виробів та зможуть підібрати відповідні матеріали та колірні рішення для кожного виду пластикових частин.

Послуги фарбування пластику від ABC Автосервіс

У нашому автосервісі майстри здійснюють повний спектр послуг з фарбування пластику:

 • Виконуємо частковий, повний ремонт, а також реставрацію пластикових запчастин та панелей.
 • Здійснюємо фарбування пластику будь-якої складності, для всіх видів виробів.
 • Здійснюємо якісний підбір матеріалів фарбування для кожного окремого виду пластику. Знаходимо найбільш відповідні виробу кольори фарби.

Процес фарбування пластику в Києві

Якщо ви хочете, щоб пластиковий виріб мав привабливий зовнішній вигляд, ми не рекомендуємо здійснювати фарбування пластику самостійно. Ви витратите багато часу і сил, але не зможете домогтися ідентичного з професійним фарбуванням результату.

Наші майстри виконують фарбування з використанням новітнього обладнання та високоякісних матеріалів. Тільки досвідчений фахівець може домогтися ідеального зовнішнього вигляду пластика після фарбування.

Наші майстри здійснюють фарбування пластику в кілька етапів:

 1. Підготовка. Виконується демонтаж, мийка та огляд пошкоджень і загального стану пластика.
 2. Зняття покриття. Майстер знімає шар старого покриття і підбирає новий колір фарби відповідно до кольору виробу та побажань клієнта.
 3. Реставрація. Усунення дефектів і поломок пластикового виробу, нанесення нової фарби, ретельне просушування всіх деталей.
 4. Монтаж. Після повної реставрації пластика, майстер встановлює пластикову деталь авто. За необхідності здійснюється мийка та хімчистка салону спеціальними засобами.

Переваги фарбування пластику в ABC Автосервіс

 • Використовуємо професійне обладнання та спеціальні інструменти.
 • Фарбування здійснюють досвідчені майстри.
 • Якісний підбір колірних рішень і матеріалів.
 • Використовуємо фарбу від кращих виробників на ринку.
 • Надаємо гарантію на фарбування пластику: 12 місяців.

Щоб замовити фарбування пластику в Києві, зв’яжіться з нами за телефоном: (097) 733-99-89, (073) 733-99-89, (050) 407-99-89, (044) 333- 47-98 або залиште онлайн-заявку на сайті.