Ціни на послуги з чищення інжектора

Промивання інжектора зі зняттям форсуноквід 320 грн
Дросельна заслінка - чисткавід 189 грн
Дросельна заслінка - адаптаціявід 118 грн
Колектор впускний - зняття/установкавід 320 грн

Збільшились витрати палива?

Двигун поводиться нестійко на холостому ходу? Це вірна ознака забруднення форсунок. Якщо почекати з візитом в автосервіс, з’являться й інші ознаки. При різкому натисканні на педаль газу, вона може епізодично провалюватися, або можуть лунати хлопки. Двигун буде працювати не на повну потужність, з часом погіршиться динаміка розгону.

Якщо ви помітили в роботі двигуна всі або декілька з перерахованих вище ознак, пора чистити форсунки!

Натисніть кнопку для додаткової інформації про ціни:

Чому вони забруднюються?

Бензин, яким ми заправляємо свої машини, за характеристиками та якістю сильно поступається паливу європейських стандартів. Від неякісного бензину форсунки засмічуються в рази швидше.

Небезпека в тому, що цей процес протікає майже непомітно для водія. Про те, що пора чистити інжектор, ви згадуєте тільки тоді, коли двигун починає працювати гірше, витрачати палива в півтора, а то і в два рази більше.

Щоб автомобіль працював як новий, західні фахівці рекомендують не чекати, поки з’являться ознаки забруднення інжектора. Чистити форсунки потрібно кожні 30 тисяч км пробігу. А через 150 тис. км — їх рекомендують міняти.

Як можна почистити форсунки?

Існує 3 методи.

Ультразвукова ванна. Єдина перевага цього методу — низька вартість. Мінусів набагато більше. По-перше, не можна визначити стан форсунок ні до чистки, ні після. По-друге, ультразвуком дуже легко пошкодити форсунку.

Промивання паливної системи. Цей метод ще менш якісний. При такій промивці форсунки не знімають. І визначити їх стан ні до, ні після процедури неможливо. Також знадобляться додаткові витрати — після такого промивання необхідно замінити свічки запалювання і масло в двигуні.

Гідродинамічна кавітація. Найбезпечніший і щадний метод чищення, при якому форсунки знімаються, а значить є можливість перевірити їх пропускну здатність до та після процедури. Також в режимі кавітації форсунки неможливо пошкодити.

Фахівці ABC Автосервісу в Києві на Троєщині почистять форсунки вашого авто найбезпечнішим методом — за допомогою гідродинамічної кавітації! Для промивання використовується рідина Wynns (виробництво Бельгії).

За часом ця послуга займає від 2 до 8 годин — залежить від кількості циліндрів і розташування.

Ціна

Вартість чищення форсунок зі зняттям 4-х циліндрового двигуна — 320 гривень. Додатково ви оплачуєте вартість рідини для промивки.

Бувають ситуації, коли форсунка підлягає заміні. На жаль, це можна визначити тільки в процесі роботи. Однак в такому випадку ви отримуєте знижку на послугу чистки, за умови, що купите нову форсунку в ABC Автосервісі.

Також якщо скористаєтеся послугою комплексного чищення інжектора, фахівці безкоштовно проведуть комп’ютерну діагностику двигуна!

Чому вам варто звернутися в ABC Автосервіс?

  • Всі послуги виконують фахівці з досвідом роботи від 5-ти років
  • Майстри нашого СТО регулярно проходять курси підвищення кваліфікації — мінімум раз на два роки
  • Для чищення форсунок використовується тільки якісна рідина для промивки виробництва Бельгії Wynns
  • Проводячи чистку інжектора, ми не використовуємо ультразвук, а значить ваші форсунки захищені від ушкоджень
  • При замовленні комплексного чищення інжектора ви отримуєте в подарунок комп’ютерну діагностику двигуна
  • Автомайстерня АВС є авторизованим партнером ExxonMobil, партнером ELIT partner, Bosch модуль, авторизованим партнером Kayaba сервіс і членом асоціації автосервісів України
  • За 15 років на ринку автосервіс завоював довіру своїх клієнтів, 87% з них рекомендують нас своїм друзям

Двигун працює не на повну потужність, споживає багато палива?

Телефонуйте (097) 733-99-89, (073) 733-99-89, (050) 407-99-89, (044) 333-47-98 або надішліть заявку через форму зворотного зв’язку!