Слюсарний комплекс послуг в ABC Автосервісі — це кваліфікований і швидкий ремонт дефектів і несправностей основних систем та деталей автомобіля. Фахівці нашого сервісу виконують широкий спектр робіт різного виду складності для автомобілів іноземних та вітчизняних виробників.

Швидкі слюсарні послуги

ABC Автосервіс здійснює такі слюсарні послуги в Києві:

  1. Ремонт ходової частини

Проводиться діагностика циліндрів, приводів, рульових тяг, гальмівних колодок і дисків, амортизаторів і пружин. Перевіряється стан двигуна, коробка передач та відсутність течі.

  1. Комп’ютерна діагностика

Сучасне діагностичне обладнання дозволить вчасно перевірити технічні характеристики ходової частини й гальма, коробки передач, двигуна та інших датчиків.

  1. Заміна масла

Зверніть увагу на оповіщення приладової панелі Вашого авто про необхідність заміни масла — зволікання може призвести до серйозної поломки двигуна. На заміну масла в нашому автосервісі знадобиться не більше 30-40 хвилин, що допоможе попередити зайві витрати палива.

  1. Заміна ременів ГРМ

Обов’язкова процедура, яка повинна здійснюватися в міру зносу елементів ременя газорозподільного механізму. Ми працюємо з багатьма видами автомобілів!

  1. Чистка інжектора

Не чекайте, доки проявляться перші симптоми забруднення інжектора, адже це може призвести до надмірної витрати палива. Наші майстри за допомогою гідродинамічної кавітації (найбільш щадного і безпечного способу) почистять форсунки Вашого автомобіля.

  1. Ремонт стартера та генератора

Ми гарантуємо кваліфіковану допомогу при несправності стартера або генератора: заміна зарядки генератора або стартера, профілактика та заміна клеми й ланцюгів стартера.

  1. Ремонт рульових рейок

Від справності рульової рейки залежить Ваша безпека, тому при виникненні перших ознак ламання необхідно негайно звернутися в автосервіс.

Як замовити слюсарні послуги?

Слюсарні послуги в Україні Ви можете замовити, звернувшись в ABC Автосервіс за адресою вул. Радунська 3 (мкр. «Троєщина»). Поки кваліфіковані майстри проводять діагностику, у Вас буде можливість насолодитися ароматною кавою, пообідати або з комфортом відпочити в кімнаті очікування.

Будь-які Ваші запитання можна вирішити, звернувшись до нашого консультанта онлайн або зв’язавшись з нами телефоном.

Увага! На технічне обслуговування діє гарантія 6 місяців або 20000 км. пробігу.

Не витрачайте свій час — дозвольте майстрам подбати про Ваш автомобіль!