Ремонт АКПП Київ

Фахівці ABC Автосервіс здійснюють ремонт АКПП будь-якої складності в Києві

Ми гарантуємо якісне виконання всіх ремонтних робіт автоматичної коробки передач у короткі терміни. Якщо виникли несправності в автоматичному зчепленні автомобіля, не втрачайте часу — наші майстри проведуть швидку діагностику та виявлять причину несправності!

Гарантія на ремонт АКПП в ABC Автосервіс: 12 місяців

В ABC Авторсервіс ви зможете відремонтувати коробки передач будь-яких марок та видів. Ми надаємо послуги ремонту:

  • Традиційних гідравлічних коробок передач.
  • Роботизованих коробок-автоматів (так званих «роботів»).
  • Коробок передач варіаторного типу (варіаторів).

Ми не рекомендуємо намагатися виправити поломки в АКПП самостійно, адже ремонт автоматичної коробки передач вимагає знань та навичок профільних фахівців, а також застосування спеціального обладнання для діагностики та обслуговування АКПП.

Послуги з ремонту АКПП від ABC Автосервіс

В нашій команді працюють майстри, які спеціалізуються саме на ремонті системи зчеплення. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування АКПП:

  • Комп’ютерна діагностика АКПП із застосуванням новітнього обладнання та програм обстеження.
  • Повний комплекс техобслуговування трансмісійної системи.
  • Ремонт АКПП, заміна деталей, що вийшли з ладу та зношених запчастин.
  • Заміна та монтаж нового пристрою АКПП.

Всі необхідні для ремонту запчастини та витратні матеріали доступні в наявності в ABC Авторсервіс. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками оригінальних запчастин, тому гарантуємо високу якість всіх деталей.

Процес роботи

Ми завжди орієнтовані на потреби клієнта і виконуємо будь-які види ремонтних робіт АКПП з мінімізацією витрат. При виконанні діагностики та ремонтних робіт власник авто може перебувати на майданчику автосервісу та спостерігати за процесом роботи наших фахівців. Залежно від виду несправності, процес ремонту АКПП може займати в середньому від 2 до 5 днів.

Переваги ремонту АКПП в ABC Автосервіс

Гарантія якості
Ми надаємо гарантію якості на всі ремонтні роботи АКПП: від 12 місяців.

Тільки оригінальні запчастини
Працюємо з надійними постачальниками оригінальних запчастин для всіх видів АКПП.

Оперативний ремонт АКПП
Виконуємо швидкий та якісний ремонт АКПП в найкоротші терміни. Залежно від виду несправності, виконаємо ремонт за 2–5 днів. Можливий ремонт АКПП у терміновому порядку.

Враховуємо вимоги клієнта
Ми завжди відкриті для клієнтів — за бажанням, власник авто може бути присутнім на діагностиці та при виконанні нами ремонтних робіт.

Здійснюємо ремонт будь-якої складності
Наші фахівці мають величезний досвід роботи в сфері ремонту різних видів АКПП. Ми усунемо несправності автоматичної коробки передач будь-якої складності.

Оптимальні ціни
Більш ніж 85% клієнтів повертаються до нас для обслуговування свого авто. Не останню роль в популярності наших послуг грає оптимальна цінова політика. Ми завжди йдемо назустріч клієнту та мінімізуємо витрати на ремонт АКПП.

Щоб замовити ремонт АКПП в Києві, зателефонуйте нам: (097) 733-99-89, (073) 733-99-89, (050) 407-99-89, (044) 333- 47-98 або залиште онлайн-заявку на сайті.